středa 28. října 2015

Fall/ Winter wishlist

Nikdy se nemůžu rozhodnout, jestli mám vlastně podzim a zimu ráda. Rozumějte, léto mi vždycky trochu lezlo na nervy. Jak je pořád nesnesitelné vedro, z člověka jen teče a sundávat další vrstvy (pokud nejste exhibicionista) už jaksi není možné. Jaro mi přišlo vždycky jako pěkný kompromis, kdy se všechno probouzí z toho dlouhého spánku, příroda začíná zase nabírat barvu a všechno je tak nějak veselejší. Čím jsem starší, tak si ale v létu libuju víc a víc. Konkrétně letos, když byly ty neuvěřitelné tropy, jsem si to doslova užívala. Ale teď už je tady zase období, kdy se neobejdu bez plyšových ponožek, rychlovarná konvice jede 24/7 a Yankee Candle je na večer nezbytnost.
Jedna z věcí, která dělá podzim snesitelnější, je samozřejmě móda. Troufám si říct, že je to nejrozmanitější období roku, co se módy týče. V zimě jsme všichni rádi, že se zabalíme do péřové bundy, v létě zas není moc prostoru na větší fantazii, než je tílko a kraťasy. Teď je tedy v plném proudu období, kdy se dají kombinovat svetry a legíny, košile a koženkové sukně, kabáty a klobouky. Je to prostě paráda. Vytvořila jsem tedy malý wishlist na tuto dobu, co by nám rozhodně ve skříni nemělo chybět. Několik věcí už jsem si samozřejmě pořídila.

Zavinovací kabát s klopami - tak ten už mám víc jak měsíc a řeknu Vám, nic lepšího není. Nemusíte se otravovat s žádným zapínáním, buď si ho necháte volně nebo jen ledabyle zavážete pásek.
Velké chunky svetry jsou prostě klasika a každý rok to chce minimálně jeden přidat (asi proto mám už několik let rozbitou šatní skříň), haha.
Dokonalou parku sháním už pěkně dlouho, nejprve se mi tento trend obloukem vyhnul, protože kdo by chtěl nosit bezdomoveckou bundu na ryby? No do teď si na tuto otázku neumím odpovědět, faktem ale zůstává, že jí potřebuju.
Klobouky jsem si oblíbila už loni a zatím mě pořád baví. Z loňska mám šedivý a letos jsem k němu přidala černý a ani to asi není konečné číslo.
Zbytek už je poměrně jasný - pončo, malá kabelka, drobné zlaté šperky a vínová na nehty a pusu, to je prostě podzim.

Co vy shopaholici? Máte už výbavu na podzim doma? <3
-L.

Žádné komentáře:

Okomentovat

About me

Instagram

Popular Posts

Flickr Images